Co vám mohu nabídnout

Nutriční terapie

Změna stravování je proces. Nejlepší zkušenosti mám s dlouhodobou spolupráci s klienty, které změnou provázím a podporuji. 

Úvodní konzultace

Téměř každou spolupráci začínáme úvodní konzultací. Klient si na konzultaci přinese několikadenní zápis svého denního režimu včetně stravování. Zápisky pak společně zhodnotíme, změříme na InBody a já navrhnu první kroky ke změně.

Konzultace 85min – 1000 Kč

Pro pár 85min – 1200 Kč

Dlouhodobá spolupráce

 

Při dlouhodobé spolupráci budeme společně upravovat vaše stravovací a jiné návyky krok po kroku tak, aby to odpovídalo vašemu životnímu stylu a aby jste byli schopni tyto změny dlouhodobě udržet. Frekvence setkávání je dle potřeby klienta, nejčastěji v rozmezí 1x za měsíc až 1x za tři měsíce.

Konzultace 55min – 700 Kč

Pro pár 55 min – 800 Kč

 

Rámcový jídelníček

S čísly pracuji velmi opatrně. Jsou dobrým sluhou, ale zlým pánem. Rámcový jídelníček slouží jako pevná stravovací základna, o kterou se můžete opřít. Nejedná se o podrobný jídelníček, který byste museli dodržovat do posledního gramu.  

Za 1 až 2 týdny – 2500 Kč 

Pro pár – 3800 Kč

Měření InBody

 

Celková hmotnost je dnes už nicneříkající hodnota. Mnohem důležitější je poměr svalů a tuků ve vašem těle. Změřím, zhodnotím, vysvětlím.

Měření 15 min – 400 Kč

Poruchy příjmu potravy

Dlouhodobě spolupracuji s Centrem Anabell v Ostravě a mé služby jsou pro jejich klienty často zdarma. Pokud ne, tak dle aktuálního ceníku. S klienty z Anabell pracuji primárně na uzdravení jejich vztahu k jídlu a jejich tělu, bez vážení, počítání a sestavování čehokoliv. 

Konzultace 55 min

Aktualizace: Ceny platné od 1.3.2024

Podmínky spolupráce

Úhrada platby

Platby přijímám ideálně bezhotovostně. Na místě pomocí QR kódu, nebo převodem na účet. Lze ale platit i hotově.

Nemám zdravotnické zařízení

Všechny služby poskytuji na živnostenský list.

Zrušení termínu

Při zrušení méně než 48h předem nejsem schopná termín obsadit a poprosím vás o 50 % z ceny služby (neplatí pro měření InBody).

Diskrétnost

Informace, které mi o sobě sdělíte, jsou osobní a já je nebudu s nikým sdílet. 

Příspěvky pojišťoven na nutriční terapii

Některé pojišťovny začaly v poslední době přispívat v rámci svých preventivních programů na služby nutriční terapie, omrkněte tu svou.